You are here: Sokol Sportovní oddíly 2. Oddíl stolního tenisu

2. Oddíl stolního tenisu

Email Tisk PDF

 

 

 

STOLNÍ TENIS INFORMUJE :

 

Oddíl stolního tenisu vzniklroce 1987. Historie tohoto oddílu, ač poměrně krátká, byla ale velmi úspěšná, a to v mládežnických kategoriích. Žáci a žákynějednotlivých kategoriích získali mnoho medailových umístění a přebornických titulů, jakokrese, tak i v kraji. V poslední době se naši hráči a hráčky již pravidelně probojovávají na mistrovství republiky. Hráčkynašeho oddílu měly také možnost hrátkategorii dospělých druhou a první ligu. Mezi nejúspěšnější hráče a hráčky se řadí Zuzana Krejčová, Jana Ebertová, Lada Jílková, Klára Jursová, Josef Krombholz . To jsou ti, kteří dosáhlinašeho oddílu největších úspěchů za dobu trvání oddílu stolního tenisu. V dnešní době oddíl 12 hráčů a hráček

Do sezóny 2014 - 2015  jsme postavili dvě družstva. Družstvo A bude hrát regionální přebor a vedoucí je pan Vladimír Klimeš a družstvo B bude hrát regionální soutěž  1 a vedoucí je pan Kašpar. Družstva trénují dvakrát týdně ve středu a v pátek od 18:30.  Naše cíle do letošní sezóny jsou jasné: udržení A družstva  v RP a udržení B družstva RS1. Výsledky a tabulky budeme na těchto stránkách pravidelně přinášet po celou sezónu. Pro případné zájemce o stolní tenis uvádíme kontakt: Krejčí Františekmobil 774558454.

 

NOVINKY:

Zpráva o činnosti oddílu stolního tenisu za rok 2015 - 2016.

Dovolte mi, abych vás seznámil s činností oddílu stolního tenisu. V našem oddíle hraje 12 hráčů a hráček. Trénujeme dvakrát týdně. Oddíl dvě družstva, A družstvo hrálosezoně 14-15 regionální soutěž 1 a skončilo na 12. místě a sestoupilo do RS 2. Z družstva odešel do Kostelce nad Č/L Milan Skyva a čekali jsme, jak nová soutěž pro náš A tým začne a zdali se nám podaří postoupit zpět do nejvyšší soutěže. Dnes již víme, že A družstvo v sezóně 15-16 skončilo na druhém místě a právo postupu zpět do RS 1. Tým kromě toho posílil nový hráč Leoš Odvárka, kterýnám přišel ze Sokola Polnička, kde hrál krajskou soutěž. Celou situaci budeme ještě muset vyhodnotit. Pokud budou naši nejlepší hráči moci v utkáních pravidelně nastupovat, postoupíme do nejvyšší soutěže. V opačném případě zůstaneme hrát RS 2. B družstvo hrálo regionální soutěž 2 a v sezóně 14-15 skončilo na 5. místě, ale protože A družstvo sestoupilo do stejné soutěže, museli jsme nechat toto družstvo sestoupitdůvodu doplňování A družstva. V sezóně 15-16 jsme skončilipřehledem první a za celou soutěž toto družstvo neprohrálo. Pokud postoupí do vyšší soutěže A družstvo, postoupí i B družstvo.

Na jařeroce 2016 uspořádáme ještě dvě akce 9. a 10. dubna

PLAY OFF regionální soutěže 1 a turnaj pro mládežokresu Kolín.

Tyto akce mají mezi stolními tenisty velmi dobrý zvuk a všichni se do naší sokolovny rádi vracejí.

 

I když se zdá, že máme hráčů dost, rádi přivítáme každého, kdo o stolní tenis projeví zájem. Kontakt Krejčí František 774558454

 

 
Ze světa
 
Mistrovství světa - Paříž 2013
Timo Boll

Když se to umí, je to sranda:

Timo Boll - Ma Long

 

Oblíbené odkazy

http://stis.ping-pong.cz/htm/

 

Copyright © 2009. www.tjsokolzasmuky.cz  built VseProVasePC.cz