You are here: Sokol Sportovní oddíly 2. Oddíl stolního tenisu

2. Oddíl stolního tenisu

Email Tisk PDF

STOLNÍ TENIS INFORMUJE :

Oddíl stolního tenisu vzniklroce 1987. Historie tohoto oddílu, ač poměrně krátká, byla ale velmi úspěšná, a to v mládežnických kategoriích. Žáci a žákynějednotlivých kategoriích získali mnoho medailových umístění a přebornických titulů, jakokrese, tak i v kraji. V poslední době se naši hráči a hráčky již pravidelně probojovávají na mistrovství republiky. Hráčkynašeho oddílu měly také možnost hrátkategorii dospělých druhou a první ligu. Mezi nejúspěšnější hráče a hráčky se řadí Zuzana Krejčová, Jana Ebertová, Lada Jílková, Klára Jursová, Josef Krombholz . To jsou ti, kteří dosáhlinašeho oddílu největších úspěchů za dobu trvání oddílu stolního tenisu. V dnešní době oddíl 12 hráčů a hráček

Pro případné zájemce o stolní tenis uvádíme kontakt: Krejčí Františekmobil 774558454.

NOVINKY:

Zpráva o činnosti oddílu stolního tenisu za rok 2016 - 2017.

Dovolte mi, abych vás seznámil s činností oddílu stolního tenisu. V našem oddíle hraje 11 hráčů a hráček. Trénujeme dvakrát týdně. Oddíl dvě družstva, A družstvo hrálosezoně 16-17 regionální soutěž 2 a skončilo na 1. místě a postoupilo do RS 1.  B družstvo hrálo regionální soutěž 3 a v sezóně 16-17 skončilo na 2. místě.

Na jařeroce 2018 uspořádáme turnaj Kolínského poháru mládeže.

I když se zdá, že máme hráčů dost, rádi přivítáme každého, kdo o stolní tenis projeví zájem. Kontakt Krejčí František 774558454